News

Twitter News+ Instagram photo

29. prosince 2012 v 11:36 | Ms. Ariana
Ahojky všichni, Ariana včera dala na Twitter takové zajímavosti, které jste možná viděli z mého blogu, twitter ikonka v menu (aktuální statusy Ariany). No tak jako první vám sem přeložím, řekla bych něco jako citát, co napsala Ariana na Twitter:

Nestojí to ani trochu se usmát, nemusíš platit za smích, měl by jsi za to radši poděkovat Bohu.

No tak to jsem vám přeložila text, co zveřejnila :). Dále přidala odkaz na Youtube kde zpívá, když ji bylo 14 let, no a k tomu na Twitteru připsala něco jako, co já jsem dělávala, když mi bylo 14. Video zde (musím říct, že už tehdy zpívala krásně):
Zpívá tam písničku Theres Hope od India Arie :-)

No a jako poslední vám se dám fotku z Instagramu:

Pokuď budete kopírovat tak, prosím pod to adresu mé stránky zdroj se připravuje. :-)

Teen. com: 12 best dressed stars for 2012

28. prosince 2012 v 21:06 | Ms. Ariana
26. 12. 2012 zveřejnila stránka Teen.com 12 nejlépe oblečených žen (dívek) za rok 2012. Mezi nima se umístila i Ariana Grande!!! Ukážu vám ovšem celý seznam, kde se ukázala například také Selena Gomez nebo Bella Thorne. Seznam Zde:
Ariana Grande
Bella Thorne
Blake Lively
Emma Stone
Emma Watson
Jennifer Lawrence
Kristen Stewart
Lea Michele
Nina Dobrev
Selena Gomez
The Pretty Little Liars Girls (všechny 4 hlavní postavy)
Taylor Swift

No a tady jsem vám přeložila co napsali Teen.com o Arianě:
Hvězda seriálu Sam a Cat má pěkný ženský styl a nebojí se ho ukázat. Zdali je v šatech, odhalujících její nohy (jako na Kids Choice Awards v březnu) nebo v elegantních šatech (jako na Breaking Down- Part 2 premiéře v listopadu), vypadá to, že Ariana ví co na ní vypadá dobře.

Prosím pokuď budete kopírovat tak pod to adresu mé stránky (nemám ještě zdroj :D), celé jsem to přeložila do Angličtiny sama, vůbec na webu našla.
Předem děkuji
Ms. Ariana
 
 

Reklama
Reklama